16. 5. 2018

V průběhu měsíce dubna jsme pracovali v projektu Digistrategie 2020 například na webové prezentaci, na grafické podobě metodiky Otevřené vzdělávací zdroje a intenzivně jsme i nadále pracovali na tvorbě vzdělávacích kurzů pro Úřad práce ČR.

Více informací můžete najít na webových stránkách zde nebo na facebookových stránkách projektu zde.

 

15. 5. 2018

Rádi bychom Vás pozvali na vzdělávací kurz v českém jazyce projektu Podpora cizincům. Volná místa jsou stále k dispozici.

Registraci můžete provést kontaktováním projektu zde.

 

11. 5. 2018

Rádi bychom Vás pozvali na konferenci projektu JOBHUB dne 22. 5. 2018 od 10:00 hod. v prostorech Startup Market, pražská tržnice (hala 24). Projekt se zaměřuje na inovaci nástrojů, které pomohou zkvalitňovat kariérové poradenství v ČR.

Jako hlavní téma této konference jsme vybrali zastřešující otázku PROČ JE KARIÉROVÉ PORADENSTVÍ DŮLEŽITÉ. Konference by měla být prostorem pro váš networking - příležitostí potkat se s lidmi z oboru, se kterými se běžně nemáte čas pobavit o novinkách a o tom, na čem pracujete.

Zároveň bychom rádi prezentovali, kam v tuto chvíli projekt došel, co je rozpracováno a co pro vás ještě chystáme. Podrobný program dostanou všichni zaregistrovaní. Zaregistrovat se můžete přes pozvánku zde.